Haberler

YGS 2017 sınav yorumları! 2017 YGS sınavı zor mu kolay mı?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzelenen 2017 YGS soruları nasıldı. Binlerce öğrencinin girdiği Yüksek Öğretime Geçiş sınav yorumları büyük merak konusu oldu. 12 Mart (bugün) yapılan YGS 2017 sınav yorumları haberimizin detayında.

TÜM YGS SINAV YORUMLARI İÇİN TIKLA

YGS üniversiteye geçiş sınavı bugün yapıldı. Yüksek Öğretime Geçiş sınavında öğrenciler ter döktü. 2017 YGS Türkçe soruları nasıldı zor mu kolay mıydı?, Yüksek Öğretime geçiş sınavı Matematik soruları nasıldı zor mu kolay mıydı? , YGS Tarih soruları nasıldı zor mu kolay mıydı?, 2017 YGS Coğrafya soruları nasıldı zor mu kolay mıydı?,  Yüksek öğretime geçiş sınavı Din Kültürü soruları nasıldı YGS Felsefe soru ve cevapları nasıldı.  YGS (Yüksek Öğretime Geçiş sınavı) 2017 Fizik, Kimya ve biyoloji sorular nasıldı zor mu kolay mıydı?  

Üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler YGS sınavı ile ilgili yorumlarını haber7.com’dan paylaşıyor. 

Siz de bu sınava girdiyseniz 2017 YGS sınavı sorularının yorumlarını haberimizin yorum bölümüne yazabilir milyonlarca kişiye Yüksek Öğretime Geçiş sınav yorumlarını okutabilirsiniz.

YGS SONUÇLARI NASIL NEREDEN ÖĞRENİLECEK?

YGS sonuç belgesi adaylara gönderilmeyecek. Adaylar, YGS sonuçlarını, TC. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM’nin (https://sonuc.osym.gov.tr) internet adresinden öğrenebilecek.Sonuçlar 28 Mart 2017’de açıklanacak.

2017 YGS BARAJ PUANI KAÇ? LYS’YE GİRME HAKKI…

YGS puanlarından en az biri 180 ve daha fazla olan adaylar isterlerse LYS’lere başvurabilecek. LYS’lere başvurular,4-17 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacak

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı