Haberler

ATA AÖF sınav sonucu açıklandı mı? Öğrenme ekranı

Anadolu üniversitesi AÖF sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte ATA AÖF sınav sonuçları bugün açıklanacak mı sorusunu akıllara getirdi. Peki ATA AÖF sınav sonucu ne zaman açıklanacak?

Binlerce açıköğretim üniversitesi öğrencisinin girdiği ATA AÖF güz dönemi vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?  3 Aralık- 4 Aralık 2016 tarihlerinde yapılan ATA AÖF sınav sonuç ekranı ve detayları haberimizde…

ATA AÖF SINAV SONUCU ÖĞRENME SAYFASI İÇİN TIKLA

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Atatürk Üniversitesi OBS sistemine giriş yapan öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve parolaları ile birlikte sistem giriş yapacak sınav sonuçlarını öğrenebilecek. Güz dönemi konularından sınava tabii tutulan öğrenciler şifrelerini unutmaları halinde şifrelerini değiştirebilecek.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi güz dönemi vize sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair henüz bir açıklama yapılmamasına karşın sınav sonuçlarının bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Güz dönemi vize sonuçları açıklanır açıklanmaz haber7.com’dan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

ATA AÖF sınavında adaylar güz dönemi vize sınavlarında her dersten 20 soruyu 30 dakika içerisinde yanıtladılar.

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

Sınav sonuçları açıklandığında sınavdan geçersiz not alarak bütünleme sınavına kalacak olan adaylar OBS sistemi üzerinden geçersiz not aldıklarını tespit edebilecek. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından sınav soruları ve cevap anahtarı da yine Atatürk Üniversitesi’nin ilgili bölümünden yayımlanacak.

Öte yandan üniversiteden yapılan açıklamada fakültelere yerleştirilen öğrencilerin 12-16 Ağustos tarihleri arasında kayıt işlemleri için gerekli belgeleri tamamlamadıkları takdirde sınava giremeyecekleri duyurulmuştu.

Atatürk Üniversitesi’nin açıköğretim fakültesi ile ilgili diğer soru ve sorunlar için açıklamada yer alan numaralar kullanılabilir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı